Team

Carine L'homme

Carine L'homme Directeur

directie@basisschool-herckerhof.be
Hilde Vandelook

Hilde Vandelook Secretariaatmedewerkster

secretariaat@basisschool-herckerhof.be
 

An Jans Zorgjuf

an.jans@basisschool-herckerhof.be
Priscilla Polders

Priscilla Polders juf eerste kleuterklas

priscilla.polders@basisschool-herckerhof.be

Marina Vanzeir Juf tweede kleuterklas

marina.vanzeir@basisschool-herckerhof.be
Ilse Luts

Ilse Luts Juf derde kleuterklas

ilse.luts@basisschool-herckerhof.be
Karen Putseys

Karen Putseys Turnjuf, juf tweede kleuterklas, ondersteuning Zorg

karen.putseys@basisschool-herckerhof.be

Claudia Vekemans Juf eerste leerjaar

claudia.vekemans@basisschool-herckerhof.be

daisy Vanacken Juf tweede leerjaar

daisy.vanacken@basisschool-herckerhof.be

Tania Mothet Juf tweede leerjaar

tania.mothet@basisschool-herckerhof.be

Miranda Moermans Juf derde leerjaar

miranda.moermans@basisschool-herckerhof.be
Jolien Weyns

Jolien Weyns Juf vierde leerjaar

jolien.weyns@basisschool-herckerhof.be

Myriam Juf vijfde leerjaar

Jo Luyten

Jo Luyten Leraar zesde leerjaar

jo.luyten@basisschool-herckerhof.be

 

© 2016 Basisschool Herckerhof